Як вибрати СТО, щоб отримати якісний ремонт авто

Як вибрати СТО, щоб отримати якісний ремонт авто

Кількість автомобілів в Україні збільшується з кожним роком, зростає попит на ремонт в наслідок чого відкриваються нові СТО https://652422a17368c.site123.me/. У цій статті ми підкажемо як вибрати автосервіс: яке сучасне обладнання повинно бути присутнім, як себе вести з співробітниками автосервісу, щоб уникнути «підводних каменів» і обману.

Перевірка репутації автосервісу в інтернеті

Оцінити якість послуг, lamu.aaims.edu.pk перевірити репутацію компанії дозволять сучасні інтернет-інструменти ви дізнаєтесь детальну інформацію про конкретну СТО, пропоновані послуги, https://www.camedu.org контактні дані, digital.alinnco.edu.mx також тут представлені об''єктивні відгуки реальних людей.

За допомогою внутрішніх сервісів пошукових систем зручно використовувати Яндекс або Google карти. Через відповідні спільноти за відгуками і фотографіями можна впорядкувати перевірену станцію технічного обслуговування.

Також існують спеціалізовані інтернет-агрегатори, де зібрана зведена інформація про надійність компаній.

Види СТО

  • Авторизований сервісний центр. Такі СТО обслуговують машини одного або декількох виробників. Якість ремонту і відповідність дилерським стандартам щорічно перевіряється представниками заводів. Переваги сервіс-центру – сучасне обладнання, кваліфікований персонал, оригінальні запчастини. Після укладення договору і профілактичного обслуговування машини можна не турбуватися про її стан. Єдиним недоліком сервісних центрів є висока вартість послуг. Кожен власник машини вирішує, чи варто переплачувати за гарантію якості.
  • Незалежний автосервіс. Майстерні не пов'язані договором та зобов'язаннями з заводами, самостійно шукають клієнтів. «Розкручений» сервіс відрізняється якісним обладнанням, прийнятними цінами і гарантією на всі види робіт.
  • Спеціалізований автосервіс. Незалежна СТО, на якій ремонтують тільки певні види і марки машин.
  • Гаражна майстерня. Зазвичай «в гаражі» всього один-два майстри, які розбираються в конкретних моделях автомобілів. Низькі ціни на послуги іноді неможливо компенсувати відсутністю гарантії і повноцінної діагностики обладнання.

Основні критерії вибору СТО

При відвідуванні сервіс-центру звертаємо увагу на наступне:

  • Якість послуг, що надаються. Попередня перевірка репутації відсіче компанії, в які краще не звертатися.
  • Асортимент послуг. Чим він ширший, тим простіше жити автовласникові. Наприклад, планове ТО можна поєднати з шиномонтажними роботами і мийкою, а кузовний ремонт – з діагностикою ГБЦ на спеціальному стенді.
  • Швидкість роботи. Від оперативної роботи залежить час простою. Стислі терміни виконання замовлень – значна перевага СТО.
  • Який виробник обладнання,
  • Чи є в наявності спеціалізована меблі,
  • Яким чином проводиться діагностика обладнання.

Професійний сервісний центр оснащують діагностичними приладами, пристроями та стендами для ремонту. Необхідне обладнання для діагностики авто – сканери, осцилографи, мотор-тестери і спеціалізовані агрегати для перевірки конкретних систем.

Якщо раптом ви виявите підйомники, компресори виробництва WiederKraft, слюсарний інструмент Bovidix, Custor, пневматику Hazet, металеві меблі Ferrum, мобільні виправочн стенди Autorobot ви потрапили в правильне місце. Таким фахівцям можна довірити ремонт будь-якої складності.